TVSinema
Film ve dizi haberleri, incelemeler, fragmanlar

‘Behzat Ç. İki Eksikle Geri Dönüyor’

Başrolünü Erdal Beşikçioğlu’nun oynadığı ‘Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi’ dizisinin yeni bölümlerinin çekileceği iddiası büyük heyecan yarattı.

Projenin ilk olarak 9 bölüm çekileceği ve blutv’de yayınlanacağı iddia edildi. İddiaya göre cezaevinde olan Emrah Serbes’in aynı adlı eserinden uyarlanan diziyi senarist Ercan Mehmet Erdem yeniden yazmaya başladı. Eski ekibi bir araya getirmek için harekete geçen Serdar Akar’ın yöneteceği dizinin çekimlerine haziran ayında başlanması planlanıyor. Dizinin yeni bölümlerinin oyuncu kadrosunda kimlerin yer alacağı ise merak konusu oldu. ‘Behzat Ç.’nin en renkli karakterlerinin başında gelen Harun’a hayat veren Fatih Artman’ın yeni kadroda olmadığı öğrenildi.

Gazeteciler.com’un haberine göre Harun karakterinin tayini çıkmış gibi gösterileceği ve yerine yeni bir karakterin hikâyeye dahil edileceği konuşuluyor. Anne olmaya hazırlanan Seda Bakan’ın da yer almayacağı yeni kadro için, eski bölümlerde ‘Ercüment Çözer’ rolünü canlandıran Nejat İşler’le de görüşülüyor.

İlginizi Çekebilir