TVSinema
Film ve dizi haberleri, incelemeler, fragmanlar

Netflix’in Yapımı Olan Juventus Dizisi Başlıyor

Juventus ve Netflix arasındaki işbirliğiyle çekimlerine başlanan First Team Juventus FC (İlk Takım: Juventus) belgesel dizinin ilk bölümü 16 şubat’ta yayınlanacak.

NTV’nin haberine göre, Netflix, dünyaca ünlü futbol kulübü Juventus’u anlatan belgesel dizisi First Team Juventus FC’nin yayın tarihini duyurdu. Belgesel dizisinin ilk üç bölümü 16 Şubat, Cuma tüm dünya ile aynı anda Netflix’te gösterime girecek.

Deplasmanlar Ön Planda

Netflix’in Juventus’un bu sezon boyunca oynadığı tüm maçlardan çok özel anları çektiği ve seride bunları da kullanacağı belirtilirken, özellikle de İtalyan devinin deplasman yolculukları ve takım içi yaşanan bazı şeylere taraftarların bu şekilde ulaşacağı bilgisi paylaşıldı.

3 Bölüm Birden Yayınlanacak

16 Şubat’ta yayınlanacak olan ve ilk kısmında 3 bölümü birden izleyici ile buluşacak seri, daha sonra henüz belirlenmemiş tarihte, kalan 3 bölümüyle izleyicinin karşısına çıkacak.

Futbol takımları ile büyük dizi-sinema şirketleri arasındaki işbirlikleri yeni yeni popüler olmaya başlarken, Manchester City’nin de önümüzdeki günlerde benzer bir proje ile taraftarlarının karşısına çıkması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir