TVSinema
Film ve dizi haberleri, incelemeler, fragmanlar

Ricky Gervais’in Başrolde Olduğu “After Life” 24 Nisan’da Başlıyor

Sivri dilli İngiliz komedyen Ricky Gervais’in eşinin ölümünü kabullenmekte zorlanan ve hayatı, ona karşı kaybedecek hiçbir şeyi olmayan bir adam olarak yaşamaya başlayan Tony’yi canlandırdığı After Life, 24 Nisan’da ekranlara gelecek

Ricky Gervais’in yaratıcısı olduğu “After Life”ın 24 Nisan’da ekranlara gelecek olan ikinci sezonundan ilk fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Dizi, 24 Nisan’da başlayacak.

“After Life”, eşi Lisa’yı kaybetmenin acısını atlatmak için istediği her şeyi yapmaya ve söylemeye başlayan Tony’nin hayatını konu alıyor. Ricky Gervais, dizide hayata karşı kaybedecek bir şeyi olmadığını düşünüp buna göre yaşayan Tony karakterini canlandırıyor.

Lisa’nın ölümünün ardından etrafındakilerin ne düşündüğünü umursamadan istediğini söylemeye ve yapmaya başlayan Tony, bu umursamazlığını adeta bir ‘süper güç’ olarak görüyor. Ancak çevresindeki insanların Tony’i bir zamanlar olduğu iyi insana döndürmeye çalışmaktan bir türlü vazgeçmemesi, işlerin karmaşık bir hal almasına neden oluyor.

İlginizi Çekebilir