TVSinema
Film ve dizi haberleri, incelemeler, fragmanlar

The Rain Yağmuru Devam Edecek

4 Mayıs’ta yayınlanan ilk sezonuyla büyük beğeni toplayan Netflix dizisi The Rain için yapımcılar müjdeyi verdi. Danimarka dizisi olan The Rain’in ikinci sezonu için onay verildiği açıklandı.

Yaz kapıda ama yağmurlu günler bizi bekliyor! Netflix, ilk Danimarka orijinal yapımı The Rain’in ikinci sezonunu duyurdu. Jannik Tai Mosholt, Esben Toft Jacobsen ve Christian Potalivo tarafından hayata geçirilen The Rain, ilk sezonuyla Amerika, İngiltere, Brezilya, Fransa ve Almanya başta olmak üzere küresel çapta büyük başarı elde etti. Yıl sonuna doğru çekimlerine başlanması planlanan ikinci sezonun 2019’da gösterime girmesi planlanıyor.

Netflix Uluslararası Orijinal Yapımlar Başkan Yardımcısı Kelly Luegenbiehl şöyle konuştu: “Yeni bir sezon için böylesine yetenekli bir kadro ve başarılı ekibimizle yeniden bir araya gelmekten ötürü son derece heyecanlıyız. İnsanlar ve aralarındaki ilişkileri konu alan The Rain, aynı zamanda evrensel konulara da değiniyor. İlk sezonun dünya çapında bir izleyici kitlesine ulaşması, güçlü hikayelerin sınırları aşabileceğini bir kez daha ortaya koyuyor.”

Dizinin senaristi ve yapımcı ortağı Janni Tai Mosholt şöyle dedi: “Dizinin izleyicilerden aldığı tepkiler ve gösterdiği başarıdan dolayı çok mutluyuz. İkinci bir sezon için gerçekten çok heyecanlıyız. Karakterlerimiz hakkında daha anlatacak çok fazla hikaye ve onların dünyaları hakkında keşfedilecek çok şey var. Tüm bunları izleyicimizle buluşturmak için sabırsızlanıyoruz.”

Miso Film’in ortağı Peter Bose ekledi: “The Rain hakkında harika geri dönüşler aldık ve ikinci sezon için Netflix ile iş birliği yapmaktan ötürü gurur duyuyoruz.”

İlginizi Çekebilir