TVSinema
Film ve dizi haberleri, incelemeler, fragmanlar

Yeni Gossip Girl’in Yayın Tarihi Belli Oldu

Yıllar sonra ekranlara dönmeye hazırlanan yeni nesil Gossip Girl’in (Dedikoducu Kız) yayın tarihi belli oldu. HBO, 2020’de yayınlanacak dizinin kadrosuna katılan 4 ismi daha açıkladı.

Başrollerinde Blake Lively, Leighton Meester, Penn Badgley, Chace Crawford, Ed Westwick ve Taylor Momsen’in rol aldığı, Türkiye’de de yayınlanan ve geniş bir hayran kitlesi olan Amerikan gençlik dizisi Gossip Girl (Dedikoducu Kız) geri dönüyor. HBO yeni nesil Gossip Girl’ün 2020 yılı içinde yayınlanacağını açıkladı.

Kadro Şekillendi

Başrollerinde Emily Alyn Lind, Whitney Peak, Eli Brown, Johnathan Fernandez ve Jason Gotay’ın olduğu diziye 4 yeni isim daha katıldı. Tavi Gevinson, Thomas Doherty, Adam Chanler-Berat ve Zion Moreno yaklaşan diziye katılan son oyuncular oldular.

Dizinin Konusu

Orijinalinin finalinden sekiz yıl sonra hazırlanan yeni Gossip Girl dizisi, HBO Max’te yayınlanacak ve yeni nesil New York özel okul öğrencilerini takip edecek. Gossip Girl aradan geçen yıllarda sosyal medya ve New York’un ne kadar değiştiğini de keşfedecek.

İlginizi Çekebilir