TVSinema
Film ve dizi haberleri, incelemeler, fragmanlar

Öztekin: İsmail Dümbüllü’nün Kavuğunu Bu Yıl Devredeceğim

İsmail Hakkı Dümbüllü’nün kavuğunu, daha önce Ferhan Şensoy’dan devralan Rasim Öztekin Rahatsızlığımdan dolayı, doktorlar canlı performansı yasakladı bana.  Bu nedenledir ki kavuğu bu sene genç bir arkadaşa devredeceğim” dedi

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Rasim Öztekin “Ben işime meslek olarak değil, hobi olarak bakıyorum. Hep oyun oynuyorum. Benim en büyük şansım hobimle para kazanıyorum” ifadesini kullandı.

“Yakın Zamanda Olacak”

Geleneksel Türk tiyatrosunun son temsilcisi İsmail Hakkı Dümbüllü’nün kavuğunu, daha önce Ferhan Şensoy’dan devralan Öztekin, şunları kaydetti: “Onur verici bir şey ama burukluğu var bende. Kavuğu aldım ama kalbimdeki rahatsızlığımdan dolayı, doktorlar canlı performansı yasakladı bana. Sinema veya dizi değil canlı performans aritmiyi tetikleyen bir şey. Herkes iyi niyetli değil, ‘Kavuğu aldın madem niye oynamıyorsun?’ diyorlar. Orta oyuncularda ‘Şahları da Vururlar’ için Ferhan da teklif etti ama oynayamıyorum, sağlığım el vermiyor, hatta oyunu izlemeye bile gidemeyebilirim. Bu nedenledir ki kavuğu bu sene genç bir arkadaşa devredeceğim. İsimler var, yakın zamanda olacak.”

İlginizi Çekebilir