TVSinema
Film ve dizi haberleri, incelemeler, fragmanlar

Hobbs ve Shaw’ın Devam Filmi İçin Çalışmalara Başlandı

Hızlı ve Öfkeli serisinin ilk devam filmi (spin-off) olan Hobbs ve Shaw’ın (Fast Furious: Hobbs Shaw) ikincisi için çalışmalara başlandı.

Corona virüs nedeniyle Hızlı ve Öfkeli 9 (Fast and Furious 9) vizyon tarihini değiştirmek zorunda kalsa da serinin 759 milyon dolarla tüm zamanların en iyi yaz açılış rekoruna imza atan ilk devam filmi (spin-off) Hobbs ve Shaw’ın (Fast & Furious: Hobbs & Shaw) ikincisi için çalışmalara başlandı.

Müjdeli haber, ilk filmde başrolleri Jason Statham ve Idris Elba ile paylaşan Dwayne Johnson’dan geldi.

Screenrant aracılığıyla Instagram’da düzenlediği canlı yayında hayranlarının sorularını cevaplayan The Rock lakaplı (Kaya) oyuncu, Hobbs & Shaw 2’nin geliştirilmekte olduğunu ve senaryo taslağının hazırlandığını söyledi.

Johnson, “Şimdi bir sonraki filmi geliştiriyoruz ve bunun için çok heyecanlıyım. Şu anda reklam planlamasını ve gideceğimiz yönü de bulmalıyız” dedi.

Hobbs ve Shaw’ın Konusu

“Yasa dışı bir grup, üretilen biyolojik kapsüllerle insan yaşamını sonlandırma projesi yürütmektedir. Bu grubu önlemek için, birbirleriyle mücadelesi sürekli devam eden kanun adamı Luke Hobbs ile Deckard Shaw devreye girer. Birbirlerine güvenmeseler de bu biyolojik tehdidi durdurmak için birlikte çalışmak zorunda kalır. İkilinin, Brixton’un yönettiği son teknoloji silahlara sahip özel ekibin peşine düşmesiyle macera başlar.”

İlginizi Çekebilir