TVSinema
Film ve dizi haberleri, incelemeler, fragmanlar

Johnny Depp, ‘Fantastik Canavarlar 2’de Kötü Adam

J.K. Rowling’in ‘Fantastik Canavarlar Nelerdir Nerede Bulunurlar’ filminin ikincisine dair detaylar ortaya çıktı. Filmde Johnny Depp kötü adam rolüyle seyirci karşısına çıkacak.

Yazar J.K. Rowling’in Harry Potter’dan sonra büyük beğeni toplayan filmi ‘Fantastik Canavarlar Nelerdir Nerede Bulunurlar’ın (Fantastic Beasts and Where to Find Them) devam filminin çekimlerine başlandı.

Beş film olarak çekilecek serinin ikinci filmi olacak ‘Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları (Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald)’nı David Yates yönetiyor. Filmin oyuncu kadrosunda yine ilk filmde yer alan Oscar’lı oyuncu Eddie Redmayne ile Katherine Waterston, Alison Sudol ve Dan Fogler yer alıyor. Filmin çekimleri ‘Harry Potter’ın da çekildiği İngiltere’deki Leavesden Stüdyoları’nda gerçekleştirilecek.

Johnny Depp Kötü Adam Rolünde

Usta aktör Johnny Depp, filmin kötü adamını canlandıracak. Depp’in büyücü Gellert Grindelwald rolüyle, Jude Law’ın ise Albus Dumbledore’un gençliği rolüyle seyirci karşısına çıkacağı öğrenildi.

Filmde ayrıca Zoe Kravitz, Leta Lestrage ve Callum Turner da rol alacak.

16 Kasım 2018’de gösterime girmesi planlanan filmin oyuncu kadrosunda William Nadylam (Yusuf Kama adlı büyücü olarak), Ingvar Sigurdsson (kelle avcısı Grimmson), Ólafur Darri Ólafsson (büyücü sirki yöneticisi Skender) ve Kevin Guthrie (MACUSA’da Tina ve Queenie’nin patronu) de yer alıyor.

Harry Potter dönemine gönderme yapan filmin hikayesi 1927 yılında başlıyor. Film dünyası New York’tan Londra’ya ve oradan da Paris’e genişliyor.

İlginizi Çekebilir