TVSinema
Film ve dizi haberleri, incelemeler, fragmanlar

Netflix Yapımı Romantik Komedi Filmi “Holidate”in Çekimleri Başladı

“The Art of Getting By”, “Bu Nasıl Aile?” ve “Oyun” gibi filmlerle tanınan genç yıldız Emma Roberts’ın başrolünü üstlendiği Netflix yapımı romantik komedi filmi “Holidate” kadrosunu tamamladı. Luke Bracey (Hacksaw Ridge, Point Break), Jake Manley (The Order, Midway), Jessica Capshaw (Grey’s Anatomy), Andrew “King Bach” Bachelor (The Babysitter, Meet The Blacks), Frances Fisher (Watchmen, Titanic), Manish Dayal (The Hundred-Foot Journey, The Resident), Cynthy Wu (Before I Fall) ve Kristin Chenoweth filmin kadrosuna dahil oldu.

“Holidate”, bayram günlerinden nefret eden Sloane (Emma Roberts) ve Jackson’ın hikayesini anlatıyor. Yalnız oldukları için bayram günlerinde aileleri tarafından yargılanan ikili, hoşlarına gitmeyen garip randevularla boğuşmaktadır. Birbirleriyle tanıştıktan sonra akıllarına dahiyane bir fikir gelir. Bir yıl boyunca tüm bayram tatillerinde birbirleriyle sevgiliymiş gibi rol yapmaya karar verirler.

Filmin yönetmenliğini “Malibu’s Most Wanted”, “Vay Anam Vay 2” ve “Vay Anam Vay: Babasının Oğlu” gibi filmlerle tanınan ve son olarak 2012 yılında “Thunderstruck” ile karşımıza çıkan John Whitesell üstleniyor. Filmin senaryosunu 2007 yapımı “Nancy Drew” ile hatırlanan Tiffany Paulsen kaleme alırken, yapımcı kadrosunda yönetmen McG ve Mary Viola yer alıyor. Çekimlerine başlanan filmin vizyon tarihi henüz belli değil.

İlginizi Çekebilir