TVSinema
Film ve dizi haberleri, incelemeler, fragmanlar

Yeni Nesil “Charlie’nin Melekleri” Bir Arada

Yeni nesil Charlie’s Angels’dan poster yayınlandı. Başrollerini ünlü oyuncu Kristen Stewart, Naomi Scott ve Ella Balinska’nın paylaştığı yeniden uyarlama, süper yetenekli ajan kadınları tekrar bir araya getiriyor.

Yeni Charlie’s Angels filminde Bosley aracılığıyla melekler bir araya gelecek ve gizemli adam Charles Townsend için çalışacak. Dünyanın en zeki, cesur ve en iyi eğitimli kadınları dünyaya karşı ayrı ayrı mücadele veriyordur. Şimdi ise zorlu görevler için bu kadınlar bir araya gelecek ve Bosley’nin liderliğiyle verilen en zor görevleri yerine getireceklerdir…

Filmin zengin oyuncuları arasında Twilight serisi, Cafe Society, Lizzie, Hayalet Hikayesi, Jeremiah Terminator Leroy gibi filmlerden tanıdığımız başarılı oyuncu Kristen Stewart; Hunted, Tiers of The Tropics gibi filmlerde izleme fırsatı yakaladığımız Ella Balinska; Aladdin filminde Jasmine olarak izlemeye hazırlandığımız Naomi Scott’ın yanı sıra, filmde Bosley olarak izleyeceğimiz ve Açlık Oyunları, Aşk ve Merhamet, Pitch Perfect gibi yapımlardan tanıdığımız Elizabeth Banks yer alıyor. Bu isimlerin yanı sıra All The Boys I Loved filminin sevilen oyuncusu Noah Centineo, X-Men serisinin Profesör Xavier’ı Patrick Stewart, Senden Önce Ben, Adrift gibi filmlerin beğenilen oyuncusu Sam Clafflin filmde yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğuna Elizabeth Banks otururken, senaryosunu David Auburn ile birlikte Banks kaleme aldı.

Yepyeni kadın başrollü film, ülkemizdeki izleyicileriyle 29 Kasım 2019 tarihinde sinemalarda buluşmak üzere hazırlıklarına devam ediyor.

İlginizi Çekebilir