TVSinema
Film ve dizi haberleri, incelemeler, fragmanlar

Simpsonlar’ın Yaratıcısının Yeni Dizisi Disenchantment’tan İlk Fragman

Simpsonlar ve Futurama’nın yaratıcısı Matt Groening’in yeni animasyon dizisi Disenchantment’ın ilk fragmanı yayınlandı. Dizi, Game of Thrones parodisine benzetildi.

Netflix’in yeni dizisi Disenchantment, 17 Ağustos’ta seyirciyle buluşuyor. Bu, son 20 yılda Simpsonlar ve Futurama dizilerini yaratan Matt Groening’in yeni projesi.

Futurama adlı dizide gelecek, Simpsonlar’da günümüzün ele alınmasının ardındna yeni dizi, Game of Thrones esintileri taşıyan bir dünyanın parodisi niteliğinde.

Matt Groening tarafından hayata geçirilen animasyon Disenchantment, 10 bölümden oluşan bir yetişkin komedi dizisi. Disenchantment’ın parçalanmakta olan orta çağ krallığı Dreamland’a götürdüğü izleyiciler, burada sürekli içki içen genç prenses Bean, girişken Elf dostu Elfo ve Bean’in içindeki şeytan Luci’nin başından geçen talihsizliklere tanık olacak. Bu süreçte, tuhaf üçlünün karşısına canavarlar, cinler, mitolojik yaratıklar, iblisler, troller, morslar ve birçok budala insan çıkacak.

Dizinin seslendirme sanatçıları arasında Abbi Jacobson (Bean), Nat Faxon (Elfo) ve Eric Andre’nin (Luci) yanı sıra John DiMaggio, Billy West, Maurice LaMarche, Tress MacNeille, David Herman, Matt Berry, Jeny Batten, Rich Fulcher, Noel Fielding ve Lucy Montgomery yer alıyor.

İlginizi Çekebilir