TVSinema
Film ve dizi haberleri, incelemeler, fragmanlar

‘Benzersiz’ Filmi 15 Eylül’de Vizyonda

Cemal Hünal, Ekin Türkmen ve Ruhi Sarı’nın başrollerde yer aldığı Türkiye’nin ilk eczacı temalı filmi ‘Benzersiz’ 15 Eylül’de vizyona giriyor.

Yerli ‘Memento’ olarak lanse edilen ‘Benzersiz’ filminin vizyon tarihi belli oldu. 15 Eylül’de seyirci karşısına çıkacak olan filmin başrollerini Cemal Hünal, Ekin Türkmen, Ruhi Sarı gibi usta oyuncular paylaşıyor.

Yönetmen ve senarist İlker Sarı, Benzersiz’de bazı mobilya, aksesuar ve arabaların el yapımı olarak filmin konseptine özel olarak üretildiğini belirtti.

Tür ve konu itibariyle hem gerilim hem de aksiyon sahneleri içeren film psikolojiyle ilgilenen sinemaseverlere de göz kırpıyor. Derin bir anlatıma sahip olan ve her karesi odaklanarak izlenmesi gereken Benzersiz filmi, seyirciyi kafa yormaya yönelten nadir yapımlar arasında gösteriliyor.

Yapımcılığı Lal Sanat Yapımcılık tarafından üstlenilen filmde başrolü eczacı tiplemesiyle Cemal Hünal canlandıyor. Ülkemizin ilk eczacı temalı filmlerinden biri olarak da benzerlerinden ayrılan film, ecza sektöründe de ilgiyle bekleniyor.

Özellikle yayınlanan kısa replikleri ile sosyal medyada ilgi toplamayı başaran ve fenomenlerce ‘trollenen’ film mottosu “Kahramanlar kusursuz değildir” ile de merak uyandırıyor.

İlginizi Çekebilir