TVSinema
Film ve dizi haberleri, incelemeler, fragmanlar

Once Upon A Deadpool ABD’de 12 Aralık’ta Gösterime Giriyor

Deadpool 2’nin 13 yaş versiyonu, Once Upon A Deadpool ABD’de 12 Aralık’ta vizyona giriyor. Once Upon A Deadpool, Deadpool 2’nin şiddet sahneleri azaltılıp argo konuşmalar çıkarılmış hali.

Ryan Reynolds ve filmin senaristleri Rhett Reese ile Paul Vernick tarafından hayata geçirilen Once Upon A Deadpool filmine Fred Savage da dahil oldu. Savage’ın 1987’de rol aldığı Prenses Gelin filmindeki rolü Deadpool’a taşınıyor.

Yeni Deadpool filmi için toplamda sekiz yeni sahne çekildi. Biletleri bir dolardan satışa sunulacak olan filmden elde edilen gelirin tamamı adı Fudge Cancer olarak değiştirilen F*ck Cancer Vakfı’na bağışlanacak.

Reynolds projeleri hakkında, “Fox, 2016’dan beri 13+ film yapılması önerisinde bulunuyordu. Ama ben hep reddediyordum. Şimdi bunun zamanı geldi. İki şarta bağlı olarak bunu kabul ettim: İlk şart, gelirin tamamının bağışlanacak olması. İkincisi ise uzun zamandır Fred Savage’ı kaçırmak istiyordum. İkinci şartım daha açıklayıcı olmuştur” ifadesini kullandı.

Deadpool 2’de olduğu gibi Once Upon A Deadpool’da da Zazie Beetz (Domino), Josh Brolin (Cable), Jack Kesy (Black Tom), Shioli Kutsuna (Yukio) ve Julian Dennison (Firefist) yer alacak. Ayrıca Leslie Uggams (Blind Al), Morena Baccarin (Vanessa), Brianna Hildebrand (Negasonic Teenage Warhead) ve Stefan Kapicic (Colossus) filmde yer almaya devam edecek.

İlginizi Çekebilir