TVSinema
Film ve dizi haberleri, incelemeler, fragmanlar

Örümcek Adam: Örümcek Evreninde Türkçe Dublajlı Fragman Yayınlandı

Phil Lord ve Christopher Miller eşsiz dehalarını farklı bir Örümcek-Adam evreninin taze soluklu bir versiyonu için bir araya getirdiler: “Örümcek Adam: Örümcek Evreninde”. Türünün ilk örneği olan ve çığır açacak bir görsel stile sahip bu film, herhangi birinin maske takabileceği, olasılıkların sınırsız olduğu bir Örümcek Evreninde, sizi Brooklyn’li yeni yetme Miles Morales ile buluşturuyor.

Brian Michael Bendis ve sanatçı Sara Pichelli’nin 2011 yılında yaratmış olduğu çizgi roman karakterlerine dayanan filmin merkezinde Manhattan’da yeni bir özel okula ayak uydurmaya çalışan Afrika ve Porto Rico kökenli Amerikalı ergen Miles Morales’in maceraları yer alıyor.

Miles’ın hayatı radyoaktif bir örümcek tarafından sokulmasıyla, birçok süper güç (zehir atma, kamuflaj, nesnelere yapışabilme, çok gelişmiş duyma, Örümcek hisleri ve daha pek çok süper güç) geliştirdiğini fark eder. Bu zaman zarfında, şehrin kötü şöhretli suç baronu Kingpin de başka evrenlere geçit açabilen ve Örümcek-Adam’ın (daha eski Peter Parker, Spider-Gwen, Spider-Man Noir, Spider-Ham ve anime Peni Parker dahil olmak üzere) farklı versiyonlarını Miles’ın dünyasına taşıyabilen ultra gizli bir nükleer süper çarpıştırıcı geliştirmiştir.

Peter Parker, Spider-Gwen ve May halanın süper sıkı versiyonu gibi tanıdık karakterlerin yanı sıra, Spider-Ham, Spider-Man Noir ve anime Peni Parker’ın yardımlarıyla, Miles gerçek bir süper kahraman olmanın zorluklarını ve sorumluluklarını kabul etmeyi öğrenir. Bunun sonucunda, herhangi birinin kahraman maskesi takıp, doğru olan için savaşmak üzere harekete geçebileceğini keşfeder.

Örümcek Adam :Örümcek Evreninde 14 Aralık’ta sinemalarda.

İlginizi Çekebilir