TVSinema
Film ve dizi haberleri, incelemeler, fragmanlar

Evim Sensin, Avşar Film Youtube Kanalında Yayınlandı

Kırılmış kalbinin yaralarını üzerinde taşıyan Leyla (Fahriye Evcen) başından geçen bir ayrılığın sonunda baba evine döner ve bir yanda kırılan kalbini bir yanda otoriter babası Selim (Sait Genay)’le olan bağını onarmaya başlar.

Leyla ile yolu kesişinceye kadar yalnızca kendisi için yaşamış olan İskender (Özcan Deniz) ise yetimhanede büyümüş ve hayatı boyunca hiç evi olmamış bir adamdır. Belki de meslek olarak başkalarına ev yapmayı seçmesi bundandır.

Kazara yaşanan ilk bakışmanın üzerinden uzun bir zaman geçse de filizlenen aşk hızla ilerler. Biri aşktan, biri yalnızlıktan nasibini almış, dünyaları taban tabana zıt çiftimiz her şeye rağmen aradıklarını birbirinde bulur. İskender, birine ait olma, yarını planlama, bir kadının kocası olma duygularından oldukça uzak ve bu kavramlara yabancıdır. Ama Leyla, kalbini iyileştiren adama bütün bu karanlık noktalarından çıkacağı yeni bir dünya armağan eder.

Onun evi artık Leyla’dır…

2 Kasım 2012’de gösterime girmiş olan Evim Sensin’in yönetmenliğini Özcan Deniz yapmıştır. Senaryosu, 2004 Güney Kore filmi ” Nae meorisokui jiwoogae’den uyarlanmıştır. Başrollerini Fahriye Evcen ve Özcan Deniz’in paylaştığı filmde, Özay Fecht, Sait Genay, Gizem Denizci, Güneş Hayat, Barış Yalçın ve Ayşe Melike Çerçi rol almıştır.

İlginizi Çekebilir