TVSinema
Film ve dizi haberleri, incelemeler, fragmanlar

Sağ Salim 2 Sil Baştan, TAFF Pictures YouTube Kanalında Yayınlandı

Salim’in kimsesiz bir cenazeyi sevabına memleketine götürmeyi kabul etmesiyle başlayan trajikomik macera, yol arkadaşı Nihal’in annesinin intikam için rehin alınmasıyla yeniden başlıyor. Her yerde hepsi birbirinden azılı 11 “kötü” adamın seri katili olarak aranan kahramanlarımız tanınıp yakalanmamak için kılık değiştirirler. Ancak işler düşündükleri gibi gitmez.

Salim beladan kurtulmak için eline silah alınca da talihsiz serüvenler dizisi yeniden başlar. Nihal başı bir türlü beladan kurtulamayan Salim’den uzaklaşıp annesini tek başına kurtarmaya gider.

Yaşadıklarından dolayı artık ne ölüden ne de ölümden korkan Salim ise “Anca beraber kanca beraber.” der ve kader arkadaşını yalnız bırakmamak için peşine düşer. Artık; Azrail’in “Tek rakibim Salim.” diyerek kol gezdiği karayolunda “Kazara” ezilecek, “Tesadüfen” yakılacak, “Kaderin cilvesiyle” vurulacak ne kadar canlı varsa eninde sonunda Salim’le tanışmak zorunda kalır.

Yönetmenliğini Ersoy Güler’un üstlendiği 2014 yapımı Sağ Salim 2 Sil Baştan’ın kadrosunda Burçin Bildik, Ezgi Asaroğlu, Murat Akkoyunlu, Hüseyin Avni Danyal, Nazlı Tosunoğlu ve Metin Yıldız gibi isimler yer alıyor.

İlginizi Çekebilir